Vårseminar og generalforsamling 2013

Vi inviterer våre medlemmer til vårt årlige vårseminar med påfølgende generalforsamling.

Seminar og generalforsamling avholdes 14 – 15. mars, på Clarion Collection Hotel Gabelshus, Oslo.

Årets tema er: Arkivmeldingen.

Vi ser frem til et spennende seminar med mange gode foredrag, og en påfølgende paneldebatt.

Påmeldingfristen er 10. februar.

Hele seminarprogrammet kan du lese her: Arkivarforeningens vårseminar 14-15 mars 2013

Meld deg på her:

http://www.forskerforbundet.no/Info/Kurs/Lokallag-og-foreninger/Arkivarforeningens-varseminar/

(HUSK: kryss av for begge dagene om du skal delta på både seminardagen og generalforsamlingen. Husk også å krysse av for deltagelse på seminarmiddagen og om du trenger overnatting. Hotellovernattingen dekkes av seminaret)

Deltagelse på seminaret og overnatting for tilreisende er gratis for våre med.

Reiseutgifter: Arkivarforeningen dekker reiseutgifter på inntil kr. 3.000,- for tilreisende med reisevei over 300 km, og opptil kr. 1000,- for tilreisende med reisevei under 300 km. Deltakere fra Oslo-regionen får ikke reiseutgifter dekket. Det oppfordres til å bestille reise tidlig og å reise på rimeligste måte.

(Arkivarforeningen tar forbehold om at man ved stor påmelding kan måtte sette et øvre tak for antall deltagere, og oppfordrer dermed om å melde seg på raskt dersom man ønsker å delta. Vi tar også forbehold om mindre endringer i programmet).